П'ятниця , 08:36
18.08.2012
Чемпіонат раойну
  1-1 
Коболчин
ФСК Сокиряни
Про матч
26.08.2012
Чемпіонат раойну
  - 
ФСК Сокиряни
Селище
Матч ще не розпочався
1ФСК Сокиряни822
2Сербичани613
3Михалково610
4Коболчин68
5Романківці67
6Селище64

Меню сайта

Головна сторінка

Інформація про клуб
Склад клубу

Відео звіт матчів

Чат клубу

Матчі ФСК "Сокиряни"

Турнірна таблиця чемпіонату

Форум

Фотоальбоми
Зворотний зв'язок
Наше опитування
Кращий захисник ФСК Сокиряни?


Всього відповідей: 23
ЧАТ
Бомбардіри

ГравецьК-ть голів

В. Гонца11
Д. Кулій5
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0



Список користувачів
Партнери сайта
ТЕХНО-ЦЕНТР

Футбол онлайн


Rambler's Top100
Звертатися до:
Головний адміністратор:

Денис Кулій -
den_boss@ukr.net

Адміністратори:

Киструга Андрій -
patsan9@rambler.ru

Відео репортери:

Маковійчук Олександр -
sashko_mv@ukr.net

Головна новина.
Сезон 2010-2011 подошёл к концу.Впереди летние межсезонье
Останні новини.
Главная » Файлы » Розклад і результати матчів

Прем'єр ліга Сокирянського району
16.06.2010, 14:07

 

 

 

І

В

Н

П

М

О

1

Вітрянка «Колос»

5

5

0

0

20-6

15

2

Сокиряни

5

4

1

0

12-2

13

3

Романківці (молодь)

5

3

1

1

20-7

10

4

Кормань «Дністер»

5

3

1

1

16-8

10

5

«Імпульс” Романківці

5

1

1

3

10-16

4

6

Сербичани

5

1

0

4

9-16

3

7

Василівка

5

1

0

4

12-21

3

8

Шебутинці

5

0

0

5

2-25

0

 

 

 

 

 

 

 

 

Гонца -4, Балик-3, Маковей, Мельник, Мартинюк, Репеха, Кіструга А. -1

1-й тур  (05.06.10)

«Сильна Україна» м.Сокиряни – «Дністер» с.Кормань            1:0          (Балик)

«Колос» с.Вітрянка – «Сварог» с.Сербичани                                 8:2

ФСК «Василівка» - ФСК «Шебутинці                                                  5:1

Романківці (Молодь) – Романківці (Ветерани)                            6:1

                                                                              2-й тур (12.06.10)          

«Сварог» с.Сербичани – «Сильна Україна» м.Сокиряни          0:1          (Балик)

ФСК «Шебутинці» - «Дністер» с.Кормань                                      1:5         

«Імпульс» Романківці (Ветерани) – «Колос» с.Вітрянка         1:4

ФСК Василівка  - ФСК Романківці                                                         2:3

                                                                              3-й тур (19.06.10)

«Сильна Україна» м.Сокиряни - Романківці (Ветерани)         2:0          (Балик, Гонца)

«Дністер» с.Кормань – ФСК «Сербичани»                                      3:0

Колос» с.Вітрянка – ФСК «Василівка»                                                               5:1

Романківці (Молодь) – ФСК «Шебутинці»                                      8:0

4-й тур (26-27.06.10)

«Сильна Україна» м.Сокиряни – ФСК «Василівка»                      7:1         (Гонца -2, Маковей, Мельник, Мартинюк, Репеха, Кіструга А.)

Романківці (Молодь) – «Колос» с.Вітрянка                                   2:3

«Імпульс» Романківці (Ветерани) - «Дністер» с.Кормань     3:3                        

ФСК «Шебутинці» - ФСК «Сербичани»                                                             0:7

 

                                                                              5-й тур (03.07.10)

«Сильна Україна» м.Сокиряни - Романківці (Молодь)             1:1          (Гонца)

Колос» с.Вітрянка -  ФСК «Шебутинці»                                            +:-

«Дністер» с.Кормань - ФСК «Василівка»                                         5:3

ФСК «Сербичани» -  Імпульс» Романківці (Ветерани)                             1:4

 

                                                                              6-й тур (10.07.10)

«Колос» с.Вітрянка - «Сильна Україна» м.Сокиряни

ФСК «Шебутинці» -  Імпульс» Романківці (Ветерани)

Романківці (Молодь) -  «Дністер» с.Кормань

ФСК «Сербичани» - ФСК «Василівка»

 

                                                                              7-й тур (17.07.10)

«Сильна Україна» м.Сокиряни – ФСК «Шебутинці)

                                                                              8-й тур (24.07.10)

«Дністер» с.Кормань  - «Сильна Україна» м.Сокиряни

                                                                              9-й тур (31.07.10)

 «Сильна Україна» м.Сокиряни  – «Сварог» с.Сербичани

                                                                              10-й тур (07.08.10)

Романківці (Ветерани) – «Сильна Україна» м.Сокиряни

                                                                              11-й тур (14.08.10)

ФСК «Василівка» - «Сильна Україна» м.Сокиряни

                                                                              12-й тур (21.08.10)

Романківці (Молодь) – «Сильна Україна» м.Сокиряни

                                                                              13-тур  (28.08.10)

«Колос» с.Вітрянка – «Сильна Україна» м.Сокиряни

                                                                              14-тур  (04.09.10)

«Сильна Україна» м.Сокиряни  – ФСК «Шебутинці»

 

 

 

 

 

 

Категория: Розклад і результати матчів | Добавил: patsan9
Просмотров: 589 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]