Понеділок , 17:07
18.08.2012
Чемпіонат раойну
  1-1 
Коболчин
ФСК Сокиряни
Про матч
26.08.2012
Чемпіонат раойну
  - 
ФСК Сокиряни
Селище
Матч ще не розпочався
1ФСК Сокиряни822
2Сербичани613
3Михалково610
4Коболчин68
5Романківці67
6Селище64

Меню сайта

Головна сторінка

Інформація про клуб
Склад клубу

Відео звіт матчів

Чат клубу

Матчі ФСК "Сокиряни"

Турнірна таблиця чемпіонату

Форум

Фотоальбоми
Зворотний зв'язок
Наше опитування
Яка команда виграє Чемпіонат Району 2012?


Всього відповідей: 38
ЧАТ
Бомбардіри

ГравецьК-ть голів

В. Гонца11
Д. Кулій5
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0



Список користувачів
Партнери сайта
ТЕХНО-ЦЕНТР

Футбол онлайн


Rambler's Top100
Звертатися до:
Головний адміністратор:

Денис Кулій -
den_boss@ukr.net

Адміністратори:

Киструга Андрій -
patsan9@rambler.ru

Відео репортери:

Маковійчук Олександр -
sashko_mv@ukr.net

Главная новость, за последние 24 часа.
Сезон 2010-2011 подошёл к концу.Впереди летние межсезонье
Последние новости.
Главная » Файлы » Розклад і результати матчів

В категории материалов: 7
Показано материалов: 1-7

Сортировать по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
Группа 2

КомандаМатчівВНПОчків
1ФСК Сокиряни32107
2Сербичани-----
3Михалкове
-----
4Гвіздівці-----
5 Романківці-----
6Василівка-----
Районні змагання з футболу 2010 відкрито:

команди гратимуть по круговій системі в одній групі:





Районні змагання з малого футболу 2010



Розпочався турнір по футзалу, який проходить в спорт комплексі м. Новодністровськ.
В якому приймають участь кращі команди двох районів:


    Престиж (Сокиряни)

              Сильна Україна(Сокиряни)

   Продан (Сокиряни)

                           Альпійські вікна (Новодністровськ)

      Металіст (Кельменці)

Колос (Вітрянка)

Перці (Кормань)

      Сварог (Сербичани)



МП Вітала Чемпіон

вітаємо гравців команди:

Продан Сергій(капітан),
 Настасьєв Ростислав(кращий захисник),
Козлов Олександр (технічний гравець),
Григорівський Василь (воротарь),
Балик Ігор,
Кіструга Віталій,
Бучацький Роман,
Панченко Євген(наймолодший гравець турніру),
 Кіструга Андрій (кращий гол)




Завершилась Премєр Ліга району команди розташувались у такому порядку:

1. Вітрянка
                                              
                                                2. Народна самооборона (м. Сокиряни)
                           
                          3. МП Вітала (м. Сокиряни)

  4. Кормань.