sashko_mv@ukr.net

Головна новина.
Чергова перемога ФСК Сокиряни над командою Михалково
Останні новини.
Главная » 2012 » Липень » 8 » Чемпіонат району з футболу / 5 тур / Михалково - ФСК Сокиряни
23:35
Чемпіонат району з футболу / 5 тур / Михалково - ФСК Сокиряни
07.07.2012 відбувся матч між командами ФСК Сокиряни і Михалково. Зустрілись лідер своєї групи і команда яка претендує на вихід з групи.

Перший тайм проходив за явної переваги гостів, які з перших хвилин не могли найти свою гру, але вдала заміна на 20 хвилині, в звязку з незмогою продовжити гру, підсилила атакувальні дії, замість Є. Репехи на поле вийшов Д. Кулій, який через декілька хвилин випередивши голкіпера господарів, відкрив рахунок в матчі. Минуло 5 хвилин Д. Кулій розганяє атаку і пасом виводить О. Мельника на зустріч з воротарем, Олег довго не роздумуючи пробив в дальній кут і рахунок став 0:3.

Другий тайм ФСК Сокиряни розпочали невпевнено і гра мала багато жорстоких дій з боку господарів, які цим змушували гостів помилятись, але в середині тайму В. Гонца, отримавши мяч і протащивши його в штрафну зону, намагався завдати удару по воротам, але захисник команди Михалково перервав удар, але з порушенням збивши гравця в зоні і реффері призначає пенальті. До мяча підходить сам постраждалий і реалізує його, рахунок стає 0:3. На 70 хвилині І. Гладкий зробив чудовий прохід по правому флангу, але зіткнувся з гравцем і отримав травму плеча, кількість замін закінчилась, тому гості вимушені були продовжити гру в десятьох. Гра проходила на зустрічних курсах і мяч не затримувався в центрі поля, в основному атаки відбувались по флангам. Одну із таких атак розпочам Р. Бучатський, який прорвався по лівому флангу здійснив передачу на 16 метрів, але мяч ніхто не задів і від потрапив до Д. Кулія, який отримав його на куту штрафної зони і обробивши його пробив точно в дальній кут, цей мяч осмілюсь назвати найкращим в турі. Після більш як комфортної перемоги 0:4, ФСК Сокиряни підсіли і в основному грали на контр-атаках, але пропускали велику кількість атак команди Михалково, одна з яких перетворилась в забитий гол. Отже фінальний рахунок зустрічі 1:4. Привітаймо нашу команду з перемогою !!!!